TÜM VİRÜSLERİ ÖLDÜREN TEK BİTKİ KEKİK MUCİZESİ KEKİĞİN FAYDALARITÜM VİRÜSLERİ ÖLDÜREN TEK BİTKİ
(KEKİK MUCİZESİ)

İnsanlık aleminden saklanan sır diye başlamak istiyorum. Batılı bilim adamları, Kekik’le ilgili çalışmalar yaparken kekiğin öldürmediği 1 tek mikrop bakteri virüs olmadığını farkederler.
Bu bitkinin anavatanı Türkiye'dir ve Almanya'da bilimsel araştırma yaparlarken Türkiye'den kekikiksiri isterler . Amaçları kekiğin etkisini bakteri ve virüslerdeki etkisini kanıtlamaktır. Labaratuvarın soğutucu dolabına kekik iksirini koyarlar ama ağzını açık unuturlar. Sabah geldiklerinde diğer tüm dolapdaki araştırma ve deneme için bulunan tüm bakteri ve mikroplari öldürdüğünü farkederler. Tüm biolog ve araştırmacılar çok şaşırır.
İş o kadar ciddi boyuta ulaşır ki araştırma ekibi korkar ve araştırma yapmaktan vazgeçer. Çünkü kekiğin gündeme gelmesi dünya kimya sanayinin çökmesi anlamına gelmektedir. Tamamen doğaldır ve çok güçlüdür.
Kekik yağında yaşayan 1 tek canlı özel bir enzim olduğunu farkeder. Ve bu enzim kekik yağında mayalanir.
Bu enzimi bitkiler üretir ve elde edilmesi zordur.
#Kekik #mikrop öldürücü özelliği ile #antiseptik, #antimikrobik bir bitkidir. Ayrıca içeriğindeki maddelerle vücutta hücre koruma sistemlerini güçlendirmesiyle #antioksidan, #kanser oluşumunu engellemesiyle #antikanserojen, her türlü karın ağrısı ve gaz giderici özelliği ile #antispazmodik, #romatizmal hastalıkları iyileştirmesiyle #antiromatizmal, #diyabet hastalığını engellemesiyle #antidiyabetik ve vücuttaki #kolestrol oranını ayarlamasıyla #antikolestremik özellikler taşımaktadır. Bu özellikleri ile #kekik, yaşlılığı geciktirmekte, tümör oluşumunu engellemekte, #şeker hastalığına iyi gelmekte ve iyi gelmekte ve gıdaların bozulmasın doğal yolla engellemektedir.
KAYNAK:HAYVANCILIK VE TARIM

Yorumlar

ençok okunanlar

CANLI HAYVAN PAZARLARI HANGİ İLDE HANGİ GÜN KURULUYOR

14.09.2020 Canlı Hayvan Pazarı Fiyatları

HALEP KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

Merino Landschaf Koyunu Özellikleri

HONAMLI KEÇİ IRKI ÖZELLİKLERİ

Arpa Hangi Ayda Hasat Edilir?

KİLİS KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

HEREFORD SIĞIR IRKI ÖZELLİKLERİ NELERDİR

2 İNEK İLE AYDA 5000 TL NASIL KAZANILIR

ayda sadece 1 adet inekle tam 4800 tl kazanabilirsiniz