esk deposundaki eti Kırmızı Et Sanayi ve Yemek Şirketleri ucuza açtı


esk resmi web adresindeki habere göre piyasa ya göre çok uygun ve ucuza satış yapacak duyurdu yem fiyatları zam yapılırken piyasaya ucuz et sürülmesi üretici tepkisine neden oldu.
DONDURULMUŞ ÇEYREK KARKAS SIĞIR ETİ SATIŞ USUL VE ESASLARI
            Kurumumuzca, Türkiye genelinde faaliyet gösteren Yemek Şirketleri ve kırmızı et sanayi alanında fiilen faaliyet gösteren firmalara Dondurulmuş Çeyrek Karkas Sığır eti satışı yapılacaktır. Söz konusu Dondurulmuş Çeyrek Karkas Sığır Eti satışı aşağıda belirtilen fiyat ve esaslar doğrultusunda gerçekleştirilecektir. 
Dondurulmuş Çeyrek Karkas Sığır Etlerinin satışına 27/04/2020 tarihi Pazartesi gününden itibaren başlanılacaktır. Müracaatlar, Tüm Kombina Müdürlüklerimize (Adana, Ağrı, Bingöl, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, İstanbul, Sakarya, Sincan, Sivas ve Yozgat) yapılacak olup, satışlar bu kombinalarımızdan gerçekleştirilecektir.
Dondurulmuş Çeyrek Karkas Sığır Eti satış fiyatımız peşin olarak 28,00 TL/Kg + KDV olup, Kredi Kartı ile tek çekim 29,00 TL/Kg + KDV, 30 gün vadeli ödemelerde ise 29,00 TL/Kg.+ KDV fiyatla ve mal bedeli tutarının en az %10 fazlası kadar Banka Teminat Mektubunun ilgili Kombina Müdürlüğüne tevdi edilmesi ile gerçekleştirilecektir. (Mal bedeli Kombina Müdürlüğünün belirleyeceği hesap numarasına yatırılacaktır.)
Talep formu firma yetkilisi tarafından doldurularak imzalanacaktır. Firma yetkilisi müracaat aşamasında imza sirküsü ve yetki belgesini ibraz edecektir.
Talepler, ilgili Kombina Müdürlüğü tarafından belirlenen oranda karşılanacaktır.
Teslimat noktaları, başvuru yapılan Kombina Müdürlüklerince belirlenecektir. 
Ürün teslimi, et taşımaya uygun araçlarla yapılacaktır.
Ürün teslimatı; tartım işlemi ve ödeme yapıldıktan sonra gerçekleştirilecektir.
Alıcı, teslimat noktalarında yeteri kadar yetkili personel görevlendirecektir. Kurum, ürün teslimatından sonra ürününün kalitesine ve tartımına ilişkin sorumluluk kabul etmeyecektir.
Teslimat noktasındaki tartım esas alınacaktır.
Kurumdan dondurulmuş çeyrek Sığır Karkas Et satın almak isteyen firmalar yukarıda belirtilen şartları kabul ve taahhüt ettiğini beyan ederek imza altına alacaklardır.
 İbraz Edilecek Belgeler:
Kırmızı Et Sanayi alanında faaliyet gösteren işletmeler et ve et ürünlerinin işletilmesi ile ilgili faaliyette bulunduğunu gösteren belgeleri, kapasite raporlarını (işletme ruhsatını ve vergi mükellefine ait belgeyi) ibraz edeceklerdir.
Firmalar, irtibat bilgilerini (posta adresi, telefon numarası e-posta v.s) alımı yapacakları Kombina Müdürlüğüne ibraz edeceklerdir
Kaynak:Hayvancılık ve Tarım

Yorumlar

ençok okunanlar

CANLI HAYVAN PAZARLARI HANGİ İLDE HANGİ GÜN KURULUYOR

14.09.2020 Canlı Hayvan Pazarı Fiyatları

HALEP KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

Merino Landschaf Koyunu Özellikleri

HONAMLI KEÇİ IRKI ÖZELLİKLERİ

Arpa Hangi Ayda Hasat Edilir?

KİLİS KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

HEREFORD SIĞIR IRKI ÖZELLİKLERİ NELERDİR

2 İNEK İLE AYDA 5000 TL NASIL KAZANILIR

saanen keçisi tek seferde 5 litre süt veriyor