ONLİNE BAŞVURU EKRANI KIRSAL KALKINMA YATIRIMLARI

ONLİNE BAŞVURU EKRANI  AÇIKLAMA : Online Proje Başvurusunda bulunmak için, öncelikle sistemde üye kaydı oluşturulması gerekmektedir. Daha önce üye olmadıysanız, Resim 1-1 deki 3 numaralı seçenekten “Yeni Üye Kaydı” Menüsüne tıklayarak üye kaydının oluşturulması gerekecektir. Üyeliğinizi oluşturmuşsanız T.C. Kimlik No/Vergi No girdikten sonra Parolanızı yazıp, Giriş Yap butonuna tıklayarak sisteme giriş yapabilirsiniz.  

 Parolamı unuttum 

Unutulan parola için yapılacak işlem , T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra. Daha önce belirlemiş olduğunuz güvenlik sorusuna cevap vermeniz halinde, sistemde kayıtlı bulunan epostanıza yeni bir parola gönderilecektir. Bu işlemler için, sırasıyla işlemleri takip ediniz. 1- Doğru T.C numaranızı yazıp sonra “Güvenlik Sorusu Getir” butonuna basınız. 2- Daha önce belirlemiş olduğunuz Güvenlik sorunuz gelecektir. 3- Güvenlik sorunuza daha önce belirlediğiniz cevap veriniz. 4- Posta Gönder butonuna tıklayın.  

 Yeni üye kaydı 

 1- Online Proje Başvurusunda bulunmak için, öncelikle sisteme üye olunması gereklidir. Üye kaydı için gerçek kişiler için T.C. Kimlik No, tüzel kişiler için vergi numarası  girilmelidir. Bir sonraki alana geçerken sistem otomatik olarak girilen bilgiye göre, MERNİS VEYA MALİYE VERİ TABANLARINDAN gerekli sorgulama yaparak, form üzerinde otomatik olarak gerçek kişiler için ad ve soyadı, tüzel kişiler için ünvan bilgisini getirecektir. 2- Geçerli bir e-posta adresi giriniz, sistemle ilgili tüm işlemlerde belirlediğiniz e-posta adresiniz geçerli olacağını unutmayınız. 3- Parola oluşturun. 4- Parola belirlerken, 4 numaralı bölümde parolametre bulunmaktadır. Oluşturacağınız parola parolametre’de %25 ve üzeri kabul etmektedir. Oluşturacağınız parolada rakam, harf (büyük veya küçük duyarlıklı) olmasına dikkat ediniz. 5- Sistem tarafından oluşturulan hazır güvenlik sorularından herhangi birini seçin. 6- Seçtiğiniz güvenlik sorusuna cevabınızı yazın. 7- Güvenlik kodunu girin. 8- Üyelik Koşullarını Kabul ediyorum seçeneğini işaretleyin. 9- Kaydet butonuna tıklayın. E-posta hesabınıza sistem tarafından aktivasyon link gönderilecektir. E-posta hesabınıza girerek aktivasyon linkini tıklayın. Sisteme yönlendirileceksiniz. Aktivasyonun tamamlandığı mesajı alacaksınız.  

  Üye Bilgileri görüntüleme 

 1- T.C. numaranız veya Vergi Numaranızı yazıp sonra “Güvenlik Sorusu Getir” butonuna tıklayınız. 2- Daha önce belirlemiş olduğunuz Güvenlik sorunuz gelecektir. Güvenlik sorunuza daha önce belirlediğiniz cevap veriniz 3- Üyelik Bilgilerimi Göster Butonuna tıkladığınızda, üyelik bilgileriniz ekranda gözükecektir 

  Proje başvuru kaydı 

 Formda yer alan alanlara başvuru yapılacak proje bilgilerini giriniz. Resim 1-6 da yer alan kırmızı rakamların açıklamaları aşağıda sıralanmıştır. 1- Projeyle ilgili Yatırım Özeti Bilgilerini giriniz. 2- Projeyi Destekleyen belgeleri PDF formatında yükleyiniz. 3- Kayıt tamamlandığın da Başvuru formu çıktısını alınız. 4- Toplam proje maliyeti ile Hibeye Esas Tutar üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz. 5- Başvuru formunda yer alan tüm başlıklar sistem üzerinde sekmeler halinde sıralanmıştır. Eksiksiz tamamlayınız. 6- Başvuru formu sekmelerine kısa yol erişim tuşu 
                 ONLİNE BAŞVURU İÇİN BU YAZIYA TIKLAYIN devlet destekli hibe

Yorumlar

ençok okunanlar

CANLI HAYVAN PAZARLARI HANGİ İLDE HANGİ GÜN KURULUYOR

14.09.2020 Canlı Hayvan Pazarı Fiyatları

HALEP KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

Merino Landschaf Koyunu Özellikleri

HONAMLI KEÇİ IRKI ÖZELLİKLERİ

Arpa Hangi Ayda Hasat Edilir?

KİLİS KEÇİSİ IRKI VE ÖZELLİKLERİ

2 İNEK İLE AYDA 5000 TL NASIL KAZANILIR

HEREFORD SIĞIR IRKI ÖZELLİKLERİ NELERDİR

saanen keçisi tek seferde 5 litre süt veriyor